Sexuální poloha 69 je nuda, dnes frčí 68! Víte, jak na ni?

Velikost textu: AAA

9. 8. 2018

Milovníci orálního sexu, tedy pokud mu holdují oba partneři stejně, často a rádi provozují polohu známou jako devětašedesátka. Při ní oba partneři poskytují i přijímají uspokojování zároveň. Ale podle lifestylových magazínů je polohou letošního léta a v sexu řady lidí zatím neznámou věcí poloha 68. Při ní si však užívá jen jeden z partnerů. A opět orální formu dráždění.

Při devětašedesátce se partneři nastaví tak, aby měli hlavy u rozkroku protějšku zároveň. Jsou tedy v opačné poloze vůči sobě. Při osmašedesátce leží poskytující partner na zádech a nohy má pokrčené. Přijímající partner si lehne zády na něj tak, že hlavu položí na jeho kolena a zadek na jeho hruď. Roztáhne nohy, které položí vedle hlavy či do stran za hlavou partnera. Tím mu umožní velmi dobrý přístup do oblasti rozkroku a třísel i mezi hýžděmi.

„Poskytující tak získá plný přístup ke všemu, co chce mezi nohama zkoumat, zatímco příjemce uvolněně leží na zádech a naplno si užívá dráždění. Pro ženy je to ideální poloha, pokud rozkoš přijímají. A muž má zcela volné ruce k pátrání všude po těle… Je to dokonalá poloha ve své všestrannosti a schopnosti umocnit sexuální zkoumání,“ píše magazín Tango.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související