Jane Fonda: Čím jsem starší, tím mám lepší sex

Velikost textu: AAA

30. 8. 2018

Herečka Jane Fonda oslavila osmdesátku, přesto jsou pro ni stále aktuální témata, která si většinou nárokují lidé mladší o padesát let. Hvězda filmu Dámský klub, který v květnu vstoupil do kin, se ráda baví o sexu. Protože se mu s chutí sama celý život věnuje. A tvrdí, že čím je žena starší, tím má sex lepší.

„U žen se s věkem sex zlepšuje, protože víc rozumíme svým tělům. Víme, co chceme a potřebujeme, a také víme, co se nám líbí, a nebojíme se říct si o to,“ svěřila Jane v rozhovoru pro australský deník News.

Jako mladá dívka si představovala, že člověk nemůže mít sex bez lásky. I když s věkem pochopila, že sex a láska jsou dvě naprosto odlišné věci, dobře ví, že sex s milovanou osobou je něco fantastického, čemu sex bez lásky konkurovat nemůže.

„Můžete mít sex bez lásky, ale můžete mít také lásku bez sexu,“ dodala v této debatě Fonda.

Australskému médiu také přiznala, že už se v osmdesáti cítí příliš stará na romantické vztahy.

„Já už nerandím, ne, ale ještě před pár roky jsem na rande chodila. Je mi osmdesát, takže jsem ten krám tam dole zavřela!“ smála se Jane.

Nedávno se přestěhovala do rezidenčního centra pro seniory, v němž má každý z obyvatel svůj domeček, ale sdílí různá zařízení – bazén, posilovnu, saunu – s ostatními.

„Vždycky potkám jednoho nebo dva obyvatele, kteří vypadají rozhodně starší než já, ale zřejmě nejsou. Nikdy jsem si nemyslela, že bych v takovém zařízení mohla žít, ale je to tam úžasné,“ dodala Fonda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související