Janet Jackson dostala od fanouška vzorek semene a fotku penisu

Velikost textu: AAA

3. 9. 2018

Zpěváci a herci často dostávají od fanoušků podivné dárky. Dvaapadesátiletá Janet Jackson si myslí, že tím nejbizarnějším v jejím případě byl vzorek semene a fotka penisu od jednoho z fanoušků, který posedle toužil zplodit s ní dítě. Sestra Michaela Jacksona se po tomto nepříjemném prezentu dlouho obávala, aby na ni podivín nezaútočil na ulici.

Janet odpovídala na otázky televize Big Boy, kterou zajímalo, jaké nejpodivnější dárky v životě dostala. „Ach, bylo jich několik. Jeden muž mi poslal svou fotku s erekcí a lahvičku se spermatem, aby mě mohl oplodnit, protože jsem prý měla mít jeho dítě,“ odpověděla Jackson.

Na těhotenství si zpěvačka počkala až do své padesátky. Svého prvního a zřejmě jediného potomka porodila před osmnácti měsíci. Dala mu jméno Eissa. Za jeho otce Wissama Al Manu se před šesti roky provdala, ale od jara loňského roku už spolu nežijí.

„Největší štěstí zažívám, když držím svého synáčka v náručí a slyším ho mumlat, nebo když se podívám do jeho smějících se očí a slyším ho reagovat na mou něhu. Když ho políbím. Když ho tiše uspávám ukolébavkou. Během těchto vzácných okamžiků je štěstí přítomno všude. Štěstí je vděčnost projevovaná bohu. Štěstí je, když říkáte, díky Bohu za můj život, energii a schopnost stále růst v lásce,“ míní Janet.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související