Lily Allen si po rozchodu s manželem platila prostitutky

Velikost textu: AAA

4. 9. 2018

Zpěvačka Lilly Allen se po vášnivém krachu manželství se Samem Cooperem vrhla na drogy a prostitutky. Matka dvou dcer se chovala jako zvíře urvané z řetězu a přátelé se obávali, že to dopadne velmi špatně. Vše teď vyjevuje v autobiografické knize My Thoughts Exactly.

Když se Lilly rozešla s manželem Samem, byla zrovna na turné propagovat svou novou desku Sheezus.

„Takže, ve své nové knize My Thoughts Exactly (vyjde 20. září) jsem detailně popsala některé věci z mých temných dní, z doby kolem éry Sheezus. Když jsem byla na turné, spala jsem s eskortními ženami, protože jsem byla ztracená a osamělá a něco hledala. Nejsem na to hrdá, ale nestydím se za to. Už to však nedělám,“ přiznala teď Allen.

S Cooperem má šestiletou Ethel a pětiletou Marnie.

Lilly rozhodně není bez drogových zkušeností. A když se s manželem rozešli, uvažovala dokonce o tom nejhorším – heroinu. Nejnávykovější droze nakonec odolala a nahradila ji sexem.

„Bylo mi tak zle, že jsem řekla svému psychologovi, možná je na čase zkusit heroin. Vím, že heroin je skutečně konečná. Ale už jsem si s tím nápadem pohrávala dřív. Místo toho ale jsem, tedy poté, co jsme se rozešli, začala mít sex s různými muži, abych prostě zaplnila prázdnotu. Naprosto jsem ztratila kontrolu nad vším,“ dodala Allen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související