Spermabanka nabízí sperma dvojníků slavných mužů

Velikost textu: AAA

13. 9. 2018

Řada žen z celého světa by si přála prožít aspoň jednu noc s Benem Affleckem, Judem Lawem či Colinem Farrellem. A přestože se jejich šance na splnění snu rovná téměř nule, můžou povít dítko, které bude těmto mužům podobné. Stačí si vybrat dárce v losangeleské spermabance California Cryobank a zaplatit si vzorek. Pošlou ho na jakoukoli kliniku asistované reprodukce na světě. Zájemkyně pak už musí jen doufat, že sperma dvojníka slavného muže bude nést dost progresivní geny, které se v jejím potomkovi projeví.

A ona bude jednou vychovávat chlapečka, který ponese tvář podobnou Benu Affleckovi či Orlandu Bloomovi.

Jedna z největších spermabanka světa California Cryobank skutečně na svém webu nabízí dárce podle toho, jak jsou podobní slavným hercům, zpěvákům a sportovcům. Vybírat lze z dvojníků Ryana Goslinga, Ashtona Kutchera, Johnnyho Deppa, Leonarda DiCapria, prince Harryho, Bradleyho Coopera, Keanu Reevese, Kita Harringtona, Jasona Momoy, Jackieho Chana, Chucka Norrise, Vina Diesela, Bruce Willise, Johna Travolty či Jonaha Hilla a dalších.

Klinika si však vyhrazuje právo přirovnávat dárce ke slavným mužům, ale nezaručit, že dítě bude skutečně vypadat jako dvojník DiCapria či Travolty. „Dokonce ani biologický potomek Matta Damona nemusí totiž vypadat jako Matt Damon,“ vysvětluje banka na svém webu.

„Ben Affleck je ale mezi našimi celebritami nejoblíbenější od počátku… A od samého počátku jsme si také řekli, že dvě celebrity nebudeme nikdy k přirovnání podobnosti používat. Jimi jsou Brad Pitt a George Clooney. To proto, že zpočátku úplně všichni zmiňovali jen tato jména. Byly to jakési ideální mužské vzory skvěle vypadajících celebrit. Tak jsme se rozhodli je nepoužívat,“ uvedl viceprezident kliniky Scott Brown v rozhovoru pro britský deník The Sun.

Vzorek spermatu stojí devět set dolarů – asi dvacet tisíc korun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související