Lily Allen: Ve čtrnácti jsem se vyspala s kamarádem svého otce

Velikost textu: AAA

24. 9. 2018

Zpěvačka Lily Allen nemá nejlepší období. Psychicky labilní britská hvězda totiž plní média jedním bizarnějším přiznáním za druhým. Když opakovaně nepláče nad svými potraty, které už s novináři probírala nesčetněkrát, přiznává se k tomu, že si na konci manželství kupovala prostitutky. Přesto se necítí být lesbičkou. Teď vydává autobiografickou knihu, v níž tvrdí, že se ve čtrnácti letech vyspala s kamarádem svého otce. Toho tam líčí jako dost podivného rodiče, takže není divu, že je psychicky nestabilní.

Došlo k tomu před devatenácti roky, zmíněnému muži je dnes osmatřicet, o pět let víc než britské zpěvačce. A potkala ho na fotbalovém zápase, v němž hrál také její otec Keith Allen. Otec prý vše plánoval, aby se tím s kamarády pobavil.

„Po zápase si ta televizní hvězda nechala oblečení a výbavu v otcově autě, mě pak s tím poslali do hotelu, abych mu to vrátila. Domluvili jsme se, že se potkáme v baru. Koupil mi pár drinků, vzal mě do svého pokoje a měl tam se mnou sex. Bylo mi čtrnáct. Jemu devatenáct, ale mně se zdál jako člověk z úplně jiné generace. Poté jsem z toho měla legraci. Věděla jsem ale, že to nebylo správné. Můj táta si z toho s kamarády dělali legraci. Vytvořili promyšlený plán, jak ho budou vydírat a zavolají mu a zasypou ho sračkama. Věděla jsem tehdy, že můj otec to naplánoval tak, abych s ním měla sex, ale netušila jsem, že si z toho s kamarády udělali legraci. Necítila jsem se kvůli tomu dobře,“ přiznává Lily v knižní autobiografii My Thoughts Exactly.

Keith Allen je z knihy své dcery zděšený. Není divu. Odhaluje tam o něm i jiné nepěknosti. Třeba to, že v roce 1998, když bylo Lily třináct, prodělal kvůli předávkování kokainem infarkt na hudebním festivalu v Glastonbury.

„Dostala jsem od otce pár dost drsných zpráv během uplynulého víkendu,“ svěřila Lily v rozhovoru s Jonathanem Rossem. „Napsal mi, cože, kokainem vyvolaný infarkt v Glastonbury? Páni. A já mu odpověděla, omlouvám se, myslela jsem si to. Je mi líto, jestli jsem to pochopila špatně, ale tak si to prostě pamatuju a ty jsi mi to nikdy nevysvětlil. A on mi odpověděl, dobře, ale není to pravda. Tak jsem napsala, fakt se omlouvám, jestli jsem to špatně pochopila. Ale co to tedy bylo? A on odpověděl, akutní otrava jídlem,“ dodala Allen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související