Sharon Osbourne si stěžuje na sex Ozzym: Je posedlý jako králík

Velikost textu: AAA

26. 9. 2018

Sharon Osbourne před více než dvěma roky přišla na to, že ji manžel Ozzy podvádí s kadeřnicí a chtěla se s ním rozvést. Frontman skupiny Black Sabbath se pak léčil se závislostí na sexu a manželství tím zachránil. Jeho pětašedesátiletá manželka ale teď tvrdí, že sex je stále trnem v patě jejich vztahu.

„Je to palčivý problém v našem domě. Protože on s tím má problém. Je posedlý jako králík. Mně to stačí o narozeninách a Vánocích. V této části mého života je to spíš výjimečná akce,“ přiznala Sharon v pořadu The Talk.

Ozzy většinu svého života zápasí s nějakými závislostmi. Když to není alkohol a léky na předpis, jsou to drogy a sex.

„Moje první manželka mě opustila, protože jsem ji podváděl. Je to určitě ta nejhorší závislost, jakou trpím. Když jsem chlastal nebo fetoval, poškozoval jsem fyzicky hlavně sebe, ale při závislosti na sexu to postihuje všechny. Donutilo mě to uvědomit si, jaký jsem totální idiot… Neumím si představit život bez Sharon. Je to má spřízněná duše. Miluju ji. Můžu upřímně říct, že jsem nikdy nemiloval jinou ženu vedle Sharon. Projevoval jsem to dost debilně, ale je láskou mého života,“ prohlásil sám Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související