David Bowie jednou Tině Turner na koncertě pošeptal do ucha: Ještě mě bolí péro

Velikost textu: AAA

11. 10. 2018

Mezi Tinou Turner a Davidem Bowiem to vždy jiskřilo. Ví se o tom, že jistý čas spolu měli intimní poměr. Švýcarská rockerka nezapírá, že se s britským kolegou milovali. Odmítá však komentovat vystoupení z roku 1985, kdy se k ní David připojil na jejím koncertě v Birminghamu. Během intimního tance před fanoušky jí totiž pošeptal do ucha: „Pořád mě bolí péro.“

Tina se k tomu odmítá vyjadřovat, ale světu zůstaly záběry z onoho večera a odborníci na odezírání z úst potvrdili, že David tehdy skutečně pronesl: „My cock still hurts.“ Tina se po této větě neudržela a rozesmála na plné kolo tak, že musela i zaklonit hlavu, aby mohl výbuch smíchu ven.

Turner tvrdí, že v roce 2004 se s Davidem potkali naposledy a on jí vyznal lásku.

„Viděla jsem ho, koncertoval na nějakém místě v Bruselu a já se na něj šla podívat. Měl jen košili, kalhoty a kytaru a téměř bez doprovodu zpíval, a to bylo naposledy, kdy jsem přišla do jeho šatny ho pozdravit a popovídat si o koncertu. Pamatuji si na poslední věc, kterou mi řekl. Řekl, miluju tě, Tino. A já řekla, miluju tě, Davide,“ svěřila zpěvačka ve svých pamětech.

David Bowie zemřel 10. ledna 2016 na následky rakoviny jater.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související