John Stamos: Masturboval jsem u svého seriálu na klinice pro odběr spermatu

Velikost textu: AAA

8. 11. 2018

Herec John Stamos rád mluví o sexu a ještě raději odhaluje pikantní detaily svého intimního života. Nedávno přiznal, že jeho novorozený syn je kazišuk, takže s manželkou už několik týdnů nesouložil. Teď prozradil okolnosti jeho početí. Chlapec pochází z umělého oplození, pro které musel John sám sobě odebrat sperma. Na klinice pro umělé oplození masturboval a sledoval přitom svůj seriál Fuller House.

John se objevil na konci osmdesátých let jako hlavní hrdina seriálu Full House / Plný dům. Před pár lety začali natáčet pokračování s názvem Fuller House (Plnější dům) a on se v něm opět objevil.

„To je naprosto pravdivý příběh a nemohl jsem se dočkat, až vám ho řeknu. Snažili jsme se počít, museli jsme na kliniku pro umělé oplození a musel jsem jim dát vzorek spermatu… Šel jsem do té malé místnosti a řekli mi, pokud potřebujete stimulaci či cokoli, tady máte videa a televizi. Tak jsem zapnul televizi a běžel Fuller House. Přísahám bohu! Říkám si, když budu masturbovat sám nad sebou, narodí se nám moje staré já, nikoli nové!“ svěřil Stamos magazínu E! News.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související