Známá modelka přiznala, že byla milenkou Woodyho Allena už v šestnácti

Velikost textu: AAA

20. 12. 2018

Rozdmýchat těsně před Vánocemi skandál kolem Woodyho Allena se rozhodla modelka Babi Christina Engelhardt. Vystoupila teď s prohlášením, že byla osm let milenkou slavného režiséra. Prý může potvrdit, že má tento filmař slabost pro lolitky, tedy dívky těsně po pubertě. S ní prý začal mít sexuální poměr v roce 1976, když jí bylo šestnáct a jemu jednačtyřicet. Ona byla pod zákonem a on riskoval vězení. Táhli to spolu do roku 1984.

Babi přiznává, že první krok k poměru s Woodym udělala ona. V rozhovoru pro Hollywood Reporter popisuje, jak v říjnu 1976 režiséra potkala v restauraci v New Yorku a napsala mu své telefonní číslo na ubrousek. „Protože jste už podepsal příliš mnoho autogramů, tady je můj!“ prohlásila prý tehdy a odešla od stolu uznávaného filmaře.

Za Woodym pak chodila do jeho luxusního bytu na Páté Avenue, kde spolu osm let pravidelně souložili.

Skandální na celé věci je, že v New Yorku byl tehdy legální věk pro pohlavní styk sedmnáct let. Babi ale bylo v čase seznámení šestnáct. Allen se tedy dva měsíce dopouštěl trestného činu pohlavního zneužívání nezletilé osoby. Babi oslavila sedmnáctiny v prosinci 1976.

„Měli jsme sex minimálně stokrát… a seznámila jsem ho s dalšími dvěma mladými dámami, s nimiž jsme měli sex ve třech,“ tvrdí Engelhardt.

Ta jako nezralá a naivní dívka myslela, že tajný poměr je partnerstvím. Když jí tak Woody představil svou přítelkyni Miu Farrow, zuřila.

„Bylo mi hnusně. Nechtěla jsem tam vůbec být, ačkoli jsem nedokázala najít odvahu vstát a odejít. Odejít by znamenalo všechno tohle skončit,“ napsala modelka pro Hollywood Reporter. Poměr mezi Allenem a Engelhardt skončil poté, co se režisér odstěhoval do Los Angeles.

„Nechci tímhle tohoto muže nijak zničit. Jen vyprávím svůj příběh lásky. Patří to ke mně, tohle jsem já. Nelituji toho všeho ani trochu,“ dodává devětapadesátiletá kráska.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související