Nejmenší a největší penisy v Hollywoodu. Jak jsou na tom oblíbení herci?

Velikost textu: AAA

17. 1. 2019

Když režisér Steve McQueen v roce 2011 požádal Michaela Fassbendera, aby se v jedné z prvních scén filmu Stud prošel před kamerou z koupelny zcela nahý, rodák z Německa ani na chvíli nezaváhal. Kývl. Nemá co skrývat. Má totiž největší penis v Hollywoodu, tak ať ho všichni vidí. A viděli. Magazín Mr. Man teď prohlédl osm tisíc scén, v nichž slavní herci ukazují svá přirození. Michael vyhrál jako ten „největší“. Mezi nejmenšími jsou naopak miláčci Leonardo DiCaprio či Jude Law.

Podle magazínu Mr. Man je hned za Fassbenderem Liam Neeson, následují Jason Segel, Omar Epps, Ben Affleck, Robert de Niro či Vincent Gallo.

Na opačné straně žebříčku od nejmenšího stojí Terrence Howard, Dennis Hopper, Eric Balfour, Kevin Heffernan, Geoffrey Rush, Leonardo DiCaprio a Jude Law.

Ale jak sami autoři žebříčku z magazínu Mr. Man zdůrazňují, jedná se o záběry ze scén, které se natáčely v různých teplotních podmínkách. A penisy jsou hodnoceny v tzv. ochablém stavu, přičemž se ví, že někteří muži jsou tzv. showers (velcí v ochablém stavu) a jiní growers (výrazně se zvětší v erekci).

První skupina jsou tedy tzv. showers, zatímco konec žebříčku growers.

„Nikdy nemůžeme zjistit, jak chladno bylo na natáčení každé té scény nebo jestli předtím plavali, ale náš list dokazuje, že dobré věci existují v malém balení,“ uvedl v humoru mluvčí magazínu Mr. Man.

Hollywoodské penisy v ochablém stavu od největšího po nejmenší podle Mr. Man:
1. Michael Fassbender
2. Liam Neeson
3. Jason Segel
4. Omar Epps
5. Ben Affleck
6. Robert de Niro
7. Vincent Gallo
8. Javier Bardem
9. Ewan McGregor
10. Colin Farrell
11. Tom Hardy
12. Shia LaBeouf
13. Eric Stoltz
14. Jude Law
15. Leonardo DiCaprio
16. Geoffrey Rush
17. Kevin Heffernan
18. Eric Balfour
19. Dennis Hopper
20. Terrence Howard

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související