Lee Daniels chystá film o gay superhrdinovi potírajícím homofobii

Velikost textu: AAA

18. 1. 2019

Režisér, producent a scénárista Lee Daniels vytvořil gay superhrdinu SuperBitch, který se stal internetovou senzací. Pár komických videí černošského svalovce v růžových kozačkách, který bojuje s homofobií, ho však stálo tisíce žadonících fanoušků, kteří chtějí akrobata Dremona Coopera vidět na plátnech kin v celovečerním snímku. A Daniels už připravuje produkci.

Mladičký Dremon Cooper alias superhrdina SuperBitch je splněním starého Danielsova snu. Ten už v roce 2007 přišel s nápadem natočit film o homosexuálovi s nadpřirozenými schopnostmi, který bude bojovat s lidskou hloupostí. Tehdy by projekt nikdo nepodpořil. Dnes už je naštěstí klima odlišné.

„Pamatujete si, jak jsem asi před deseti či dvanácti roky řekl, že sním o natočení film o gay superhrdinovi? Před deseti lety si lidé mysleli, že jsem se zbláznil, když jsem řekl, že chci natočit trhák s gay superhrdinou… není to sice můj příští projekt… ale už je v pořadí,“ oznámil Daniels na Instagramu.

Devatenáctiletý akrobat Dremon, se díky roli stal hvězdou Instagramu. Přirozeně se na filmování těší.

„Plní se mi tím opravdu sny! Mám obrovskou radost ze setkání s úžasným Leem. Jste úžasný člověk plný skvělých nápadů. Nemůžu se dočkat spolupráce s vámi!“ jásal Cooper v Danielsově videu na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související