Chris Brown hodlá žalovat modelku, která ho obvinila ze znásilnění

Velikost textu: AAA

24. 1. 2019

Začátek týdne byl pro Chrise Browna opět tím z divočejších. V Paříži ho totiž zatkla policie a bez vysvětlení odvezla do vazby. Teprve tam si vyslechl, že je obviněn ze znásilnění spolu se dvěma svými bodyguardy. Americká hvězda však vše zapřela, s pomocí právníků se dostala na svobodu a může teď opustit Francii a odcestovat do USA, i když je stále vyšetřována s podezřením ze znásilnění. Brown už po poradě se svými advokáty chystá žalobu proti modelce, která ho z násilné soulože nařkla.

Čtyřiadvacetiletá žena je kvůli policejní ochraně a neuzavřenému vyšetřování držena v anonymitě. Browna obvinila v pondělí 21. ledna a po krátkém výslechu si pro rappera přijela policie a odvezla ho k výslechu.

„Vyšetřování, která nejsou v tuto chvíli uzavřená, budou pokračovat pod vedením pařížského státního zástupce,“ uvedl mluvčí francouzského státního zastupitelství v rozhovoru pro magazín TMZ.

Devětadvacetiletého Browna propustili z vazby bez kauce. Na svobodě jsou i jeho dva bodyguardi, které policie zatkla s hudebníkem.

Francouzská modelka tvrdí, že ji Brown znásilnil 15. ledna ve svém pokoji hotelu Mandarin Oriental. Rappera prý potkala toho večera v baru Le Crystal v centru Paříže. Hudebník ji pozval na soukromou party do svého pokoje i s kamarádkou. Tu ale ochranka odlákala, takže sama skončila v pokoji s Brownem. Tehdy ji prý donutil k souloži proti její vůli.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související