Režiséra Bryana Singera obvinili čtyři muži ze zneužívání

Velikost textu: AAA

24. 1. 2019

Nad Bryanem Singerem se stahují mračna ještě černější, než jsou ta nad hercem Kevinem Spaceym. Oba slavní gayové rádi osahávají jiné příslušníky svého pohlaví bez jejich zájmu či svolení. Jenže zatímco Kevin volí pohlavně zralé jedince, Bryan prý ty, kteří jsou ještě pod zákonem. A čtyři noví mladíci teď proti režisérovi vznesli obvinění s tím, že je zneužíval v době, kdy byli chráněny zákonem. Victor Valdovinos tvrdí, že mu bylo teprve třináct.

Singer v devadesátých letech natáčel film Nadaný žák, Valdovinos byl najat jako komparsista. Bylo mu teprve třináct a slavný režisér mu prý přesto sahal na přirození. K jeho obvinění se připojují další tři muži, kteří si nepřejí být v médiích jmenováni. Jeden z nich vystupující pod pseudonymem Andy tvrdí, že mu bylo patnáct, když ho Singer zneužil. Dalšímu jménem Eric bylo sedmnáct a stejně tak bylo čtvrtému z mužů, který vystupuje pod jménem Ben. Oba poslední měl několikrát ukájet svými ústy.

Pokud měl režisér tyto mladíky skutečně sexuálně zneužít, pak je jasné, že není pedofil. Volí totiž pohlavně zralé jedince, byť Valdovinose před sexem v tu dobu ve většině zemí světa chránil zákon. Nicméně ve třinácti už u něj puberta vyvinula druhotné pohlavní znaky, zatímco skutečný pedofil volí jen chlapce, u nichž tyto znaky ještě vůbec patrné nejsou. A naopak na počátku puberty svou oběť většinou opouštějí, protože je přestane vzrušovat.

Singer má tak zřejmě pouze fetiš na mladé muže. Bohužel ale volí příliš mladé, takže může mít vážné problémy se zákony, když se dopustí trestného činu pohlavního zneužití nezletilého. A obviňující tvrdí, že dalším z jeho problémů je to, že ho vzrušuje nucení k sexu.

„Strčil mi ruku do kalhot, aniž jsem mu to dovolil. Choval se velmi dravě, opíjel lidi alkoholem a drogami, aby pak s nimi měl sex,“ svěřil jeden ze čtyř mužů magazínu Variety.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související