Liam Payne je novou sexuální hračkou Naomi Campbell

Velikost textu: AAA

5. 2. 2019

Naomi Campbell se stala další slavnou pumou. Tedy ženou středního věku, která loví zajíce kolem pětadvaceti. Ona teď totiž randí se zpěvákem Liamem Paynem, jemuž je o třiadvacet let míň. Člen skupiny One Direction ji uchvátil svým sexuálním uměním. A tak si z něj udělala dýchající erotikou pomůcku. Dopřává si s její pomocí orgasmy už dva měsíce.

Osmačtyřicetiletá Naomi je další slavnou partnerkou pětadvacetiletého hudebníka, který před ní žil s pětatřicetiletou zpěvačkou Cheryl Tweedy, s níž má dvouletého syna Beara.

„Liam nemůže uvěřit tomu, jaké má štěstí,“ komentoval zpěvákův kamarád vztah s Naomi v rozhovoru pro deník The Sun.

„Lidé se obávají, že je Liam příliš poblázněný a může skončit se zlomeným srdcem. Z Naomina pohledu má ten vztah s Liamem především cenu proto, že ji činí důležitou a dostává do zpráv. Mohla by se s ním hezky vídat a pohrát si s ním, a pak jít zase dál. Má pověst tvrdé hráčky, která dostane, co chce,“ tvrdí zdroj deníku The Sun.

Payne dělá Campbell skutečně výborné PR. Kamarádům se totiž chlubí, že je dokonalou milenkou.

„Liam si myslí, že je úžasná a nádherná, prohlásil, že jejich intimní chvíle jsou neuvěřitelné a ohromující. Vypadá opravdu zamilovaně a chová se tak, jako by vyhrál v loterii,“ tvrdí další zdroj deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související