Gillian Anderson šokuje na Instagramu videem, v němž masturbuje cuketu

Velikost textu: AAA

11. 2. 2019

Herečka Gillian Anderson exceluje jako sexuoložka v seriálu Sexuální výchova společnosti Netflix. Rodačka z Chicaga adoptovala dokonalý britský akcent a má před sebou natáčení druhé řady pořadu. Na Instagramu teď zveřejnila propagační video z jedné epizody, v němž učí dívky a ženy, jak dráždit penis rukama. Velmi lascivním způsobem to demonstruje na cuketě neskromných rozměrů.

Padesátiletá hvězda Akt X se v seriálu přestavuje jako sexuoložka a učitelka sexuální výchovy Jean Milburnová. Svým „odborným“ přístupem k lidské sexualitě, o níž mluví neustále kdekoli, ztrapňuje svého syna Otise Milburna. A právě klip zveřejněný na Instagramu má představovat mladší verzi Jean v instruktážním videu, které nalezne Otisův spolužák u něj doma. Gillian při natáčení improvizovala k potěšení štábu. Na konci hry s cuketou vezme do ruky rajče a říká: „A to byste měli vidět, co jsem udělala s tímto rajčetem.“ Štáb vybuchne v smích a klip končí.

„Divácké přijetí první série bylo ohromné. Sledovat, jak se lidé na celém světě ztotožňují s postavami, které začaly jako nápad v mé hlavě, je úžasné. Jsem vděčná každému člověku, který si našel čas a na seriál se podíval, nemůžu se dočkat, až začneme natáčet druhou sérii,“ prohlásila před časem autorka seriálu Laurie Nunn.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související