Diamantový miliardář zemřel během operačního zvětšení penisu

Velikost textu: AAA

8. 3. 2019

Pětašedesátiletý obchodník s diamanty Ehud Arye Laniado zaplatil životem svou touhu děsit větším přirozením sexuální protějšky. Belgicko-izraelský miliardář malého vzrůstu si zaplatil operativní zvětšení penisu na klinice v Paříži, během zákroku ale zemřel. Podle lékařů jeho srdce nevydrželo zákrok a po těžkém infarktu věnčitých cév už nebylo schopné tlouci.

Laniado byl operován na soukromé klinice na Champs-Elysses v centru Paříže minulou sobotu. Během zákroku došlo ve věnčitých cévách srdce k rozsáhlému ucpání, které vedlo k odumření srdečního svalu a následné smrti.

Podle zdrojů z kliniky přitom došlo k infarktu zrovna ve chvíli, kdy mu lékaři do penisu injekčně vpravili výplň, která má zvětšit objem orgánu.

Laniado je majitelem společnosti Omega Diamonds sídlící v hlavním městě diamantů Antverpách.

„Sbohem vizionářskému obchodníkovi. S velikým zármutkem musíme potvrdit, že náš zakladatel Ehud Arye Laniado zemřel,“ uvedl mluvčí Omega Diamonds ve vyjádření médiím.

Laniado podle svých blízkých úzkostně dbal na dokonalý vzhled a na jeho těle se lékaři estetické medicíny vyřádili bohatě.

„Argentinec, tak jsme mu říkávali v Omega Diamonds, protože vypadal jako tanečník tanga,“ uvedl Laniadův kolega v rozhovoru pro deník The Mail.

Laniado byl malý vzrůstem i mezi nohama. Podle svých blízkých si sebevědomí dodával tím, že mu účetní předčítal výši čísel na jeho kontech. Nechal si tak zvedat sebevědomí několikrát denně. A patřila mu také nejdražší vila v Monaku, jehož hodnota přesahuje třicet milionů liber.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související