V rodině Jacksonových se rozhořela válka. Janet odmítá popřít, že byl její bratr pedofil

Velikost textu: AAA

13. 3. 2019

Už v devadesátých letech vystoupila LaToya Jackson v televizi NBC a prohlásila, že její bratr je pedofil a zneužívá chlapce. Její prohlášení rodina zpochybnila s tím, že se mstí poté, co ji vydědili. Jenže po odvysílání dokumentu Leaving Neverland se další ze sester Michaela Jacksona odmítá otevřeně postavit proti tvůrcům tohoto snímku. Janet Jackson prostě nedokáže otevřeně prohlásit, že její bratr nebyl pedofil. A rodina jí kvůli tomu vyhlásila válku.

Janet se snaží od Michaela zcela oprostit, protože se obává, že to poškodí její vlastní hudební kariéru, kterou od devadesátých let ve stínu slavnějšího sourozence budovala. Dnes je po Michaelovi rozhodně nejslavnější z rodiny Jacksonových. A tak se příbuzní domnívají, že její slovo by mělo velkou váhu v boji proti těm, kdo Michaela obviňují z pedofilie. Jenže Janet se za staršího sourozence odmítá postavit.

„V posledních týdnech rodina neustále debatuje o vlivu dokumentu na Michaelův odkaz. Všichni chtějí, aby Janet vydala prohlášení, v němž odsoudí dokument, protože je po Michaelovi nejstarší členkou rodiny. Mají pocit, že by se měla víc snažit, aby ho podpořila,“ tvrdí zdroj deníku The Sun.

K Jacksonovi se otáčejí zády ale také mnozí jeho bývalí spolupracovníci a řada médií, která odmítá vysílat jeho hudbu. Zpěvák Drake se rozhodl na svých koncertech nepoužívat demo nahrávku s Jacksonovým hlasem, kterou začlenil do svého songu Don’t Matter To Me z roku 2018.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související