Mike Tyson: Měl jsem Michaela Jacksona rád, ale dítě bych s ním nikdy o samotě nenechal

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Boxer Mike Tyson se řadu let přátelil s Michaelem Jacksonem. Ale nikdy by mu prý nesvěřil své vlastní děti. Po zhlédnutí dokumentu Leaving Neverland je otřesený tím, jak dokázal ošálit rodiče svých sexuálních obětí. Dvaapadesátiletý sportovec ale činí rodiče zodpovědné za to, že dovolili Michaelovi zneužívat své děti.

„Ti rodiče musejí být zodpovědní za všechny ty sračky. Myslím si, že fakt, že Michael těm dětem říkal, pokud se kdokoli dozví o tomto, oba půjdeme do konce života do vězení. To bylo… no prostě hrůza. Mám osmileté dítě. Nikdy bych ho ale nenechal trávit čas o samotě s Michaelem. Nenechal bych své dítě jít do Michaelova domu. Miluju Michaela. Víte, co chci říct. On má bohužel svou pověst,“ svěřil Tyson v rozhovoru s Michaelem Rapaportem.

A Mike není žádný pokrytec. Sám byl v roce 1992 souzen a odsouzen za znásilnění, takže by se nezlobil, kdyby mu kdokoli řekl, že s ním nenechá o samotě svou dceru.

„Je to stejné, jako by někdo řekl, hele, poslouchej, jsi Mike Tyson. Nenechal bych svou dceru poblíž tebe, protože jsi byl ve vězení za znásilnění. To respektuju. A rozumím tomu,“ dodal Tyson.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související