Žena utrpěla mrtvici z orgasmu při orálním uspokojování

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Britský odborný lékařský časopis o případových studiích, které mají klinikům pomáhat sdílením neobvyklých případů, teď publikoval incident čtyřiačtyřicetileté ženy z Londýna. Ta utrpěla krvácivou mrtvici mozku ve chvíli, kdy dosáhla orgasmu při orálním uspokojování sexuálním protějškem.

Dotyčná žena si prostě užívala ukájení ústy protějšku, jenže ve chvíli, kdy dosahovala vyvrcholení, jí praskla cévka v mozku a ona přišla o vědomí. Probrala se až v nemocnici, kde jí oznámili, že měla mrtvici. Dotyčná žena byla před incidentem zdravá a neměla nikdy žádné větší zdravotní potíže.

„Při bližším studiu případu pacientka uvedla, že se blížila k orgasmu při přijímání orálního uspokojení od sexuálního protějšku, než přišla o ztrátu vědomí… Jinak byla před tímto incidentem docela v pořádku,“ uvádí autoři v odborném časopise British Medical Journal.

Pacientka utrpěla subarachnoidní krvácení z prasklé výdutě mozkové tepny. Naštěstí šlo o velmi malou formu krvácení. Podle lékařů k prasknutí došlo následkem zvýšení krevního tlaku při orálním uspokojování a nástupu orgasmu. Pacientka byla dva týdny léčena v nemocnici a domů propuštěna bez následků. Případ řešili lékaři z Londýna loni v říjnu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související