Kalifornský soud zamítl Kevinu Spaceymu možnost jmenovat veřejně muže, který ho žaluje

Velikost textu: AAA

22. 3. 2019

Kalifornský soud odmítl žádost Kevina Spaceyho, aby mohl veřejně odhalit identitu maséra, který ho obvinil ze sexuálního obtěžování. Devětapadesátiletý americký herec přitom čelí hned několika obviněním, že sexuálně obtěžoval muže proti jejich vůli. Hollywoodskou hvězdu to stálo roli v seriálu Dům z karet a přišel také o řadu dalších pracovních smluv.

„Žádost obžalovaného, aby žalující odhalil svou identitu je nevhodné, protože žalující už dopředu žádal soud o možnost vést proces anonymně,“ uvedl soudce z Los Angeles, když zamítl Spaceyho snahu zjistit, kdo ho vlastně žaluje.

Masér tvrdí, že v říjnu 2016 se k němu Spacey objednal na klasickou masáž. Během ní ale začal svýma rukama osahávat genitálie maséra a zároveň se dožadovat doteků svého ztopořeného přirození. Poté, co mu Spacey nabídl orální uspokojení, masér odešel a masáž ukončil. Herec prý přitom zamkl místnost a odmítal ho propustit.

„Spacey v jednu chvíli vstal z masérského stolu a ukázal se žalujícímu zcela nahý. Pak vykročil směrem k žalujícímu a řekl mu, máš tak krásné oči. Pak uchopil žalujícího za ramena a přitáhl si ho blíž ve snaze políbit ho. Zatímco žalující se začal stahovat a ustupovat od nahého Spaceyho a prohlásil, je po masáži, nechejte mě odejít, Spacey začal sahat žalujícímu na jeho genitálie přes oblečení a ignoroval slova ne. Pak prohlásil, jen mi dovol ti ho vykouřit,“ píše advokát zastupující maséra v žalobě.

Masér tvrdí, že je heterosexuál a má s partnerkou syna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související