Barbra Streisand: Věřím, že byl Michael Jackson pedofil, ale ti kluci to přežili, ne?

Velikost textu: AAA

25. 3. 2019

Zpěvačka Barbra Streisand prý absolutně věří Wadu Robsonovi a Jamesi Safechuckovi, že je Michael Jackson jako chlapce pohlavně zneužíval. Americká hudební a filmová megastar nepochybuje o tom, že byl její kolega pedofilem. Přesto nechápe humbuk kolem dokumentu Leaving Neverland. Podle ní není co řešit, protože Safechuck i Robson to přežili.

„Bylo to velmi bolestivé,“ přiznala šestasedmdesátiletá Streisand při hovoru o tom, jak se cítila po zhlédnutí dokumentu. Ona sama přitom před lety odmítla Michaelovu žádost, aby spolu nazpívali duet I Just Can’t Stop Loving You.

„Byl velmi milý, takový dětinský. Jeho sexuální potřeby byly jeho sexuální potřeby, ať už to plynulo z toho, jaké měl dětství nebo jakou měl DNA. Můžete říct, že ty děti byly zneužity, ale ty děti, jak jste je slyšeli vypovídat jako dospělé, byly tehdy nadšené, že tam byly,“ svěřila Streisand deníku The Times.

Barbra sice Jacksonovým dětským obětem věří, ale zároveň nechápe humbuk.

„Jsou oba ženatí a mají oba své děti, takže je to nezabilo,“ dodala Streisand.

Její slova ostře odsoudil režisér dokumentu Dan Reed a také řada odborníků zabývajících se pomocí a léčbou obětí pedofilů.

„U mě je to kombinace pocitů. Je mi líto těch dětí. Je mi líto i jeho. Viním ale, myslím, rodiče chlapců, kteří dovolili svým dětem, aby s ním spaly. Proč Michael potřeboval malé děti oblečené jako on a ve stejných botách a tančící jako on?“ hájí se Barbra s tím, že by se zabývala hlouběji zpěvákovou psychologií.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související