Mel B: Měla jsem sex s Geri Horner

Velikost textu: AAA

26. 3. 2019

Zpěvačka Mel B ráda na sebe strhává pozornost. A už se dlouho nepsalo o jejím skandálním manželství se Stephenem Belafontem, s nímž vedla přes dva roky velkou rozvodovou bitvu. A média se přestala zajímat také o její neshody s Victorií Beckham, která odmítla účast v comebacku skupiny Spice Girls. Mel proto vytáhla další trumf ze své minulosti a k nelibosti Christiana Hornera veřejnosti zpravila o tom, že v devadesátých letech měla sex s kolegyní Geri Horner rozenou Halliwell.

„Byly jsme nejlepší kamarádky. Tak se to prostě stalo. Nebylo to významné. Jen se to stalo. My se tomu jen zasmály, a bylo to. Stalo se to jedinkrát, a pak jsme o tom mluvily, ale už se to nikdy znova nestane. Byla to prostě jednorázovka,“ svěřila Melanie Brown televizi ITV.

Šestačtyřicetiletá Geri není nadšená z toho, že jsou dnes probírány veřejně její sexuální experimenty staré více než dvacet let. A o to méně nadšený je její manžel Christian Horner.

„Doufejme, že až se Geri na to zeptají, nezapře to, protože to byla prostě jen spontánní věc. Nebylo to nic velkého. Jen taková akce z hecu. Vy jste se mě zeptali, já odpověděla. Ona mě za to ale bude nenávidět, protože je to nóbl panička z anglického venkova s manželem. Ale je to fakt. Ona mě za to ale zabije, stejně tak její manžel,“ dodala Mel B.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související