Snoubenec Jennifer Lopez posílal fotky penisu jiné ženě jen pár týdnů před zasnoubením

Velikost textu: AAA

27. 3. 2019

Modelka Zoe Gregory je další ženou, která veřejně obvinila Alexe Rodrigueze z toho, že podvádí svou snoubenku Jennifer Lopez. Čtyřiačtyřicetiletá blondýna tvrdí, že jí baseballista poslal fotky svého penisu a lákal do sexu ve třech jen pár týdnů předtím, než se dozvěděla z médií, že požádal o ruku zpěvačku Jennifer Lopez. Ta přitom tyto zprávy hrdinně ignoruje a nadále se tváří, že „pomluvám“ nevěří.

„Jennifer je úžasná a tohle si nezaslouží. Zatímco on se chystal vzít si ji, žádá mě o erotická videa, chce se se mnou potkat a prosí mě, abych mu dohodila ještě jiné holky. Pokud tohle vše dělal až do chvíle, kdy ji požádal o ruku, není to fér,“ míní Gregory v rozhovoru pro deník The Sun.

Zoe tvrdí, že má od Rodrigueze dodnes smsku, kterou jí poslal na druhý svátek vánoční, na Štěpána. A to už téměř dva roky oficiálně randil s Lopez.

„Myslíš pořád na ta tři jména zábavných dívek pro nás?“ píše baseballista v jedné zprávě, kterou poslal Gregoryové přes WhatsApp. A v mobilu má také fotku sportovcova penisu.

„Byl jako nadržený pes. Zdá se, že byl dost nadržený a dotěrný,“ dodala Gregory v rozhovoru pro The Sun.

Poslední zprávy si prý vyměnili 22. ledna. A za měsíc a půl už byl zasnoubený s Lopez.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související