Studentka si vydělá prodejem použitých kalhotek 45 tisíc měsíčně

Velikost textu: AAA

28. 3. 2019

Jednadvacetiletá žena z New Yorku – samozřejmě anonymně – odhalila světu, jak si při studiu přijde v přepočtu na pětačtyřicet tisíc korun. Přivydělává si prodejem svých použitých kalhotek. A prý čím více je vidět, že je měla na sobě více než jednou, tím vyšší cenu za ně získá. Vydělá si tak prý více než jako číšnice, při venčení psů nebo při doplňování zboží.

„Jedny lehce použité kalhotky vyjdou na 120 dolarů,“ libuje si dotyčná v seriálu Honest Accounts magazínu Glamour.

Ale když ji zájemce o spodní prádlo nutí pobývat v něm více dní alias „na čuníka“, tak si to také nechá náležitě zaplatit. A jeden pár čistých, které nakupuje v obřím balení z velkoobchodu, ji vyjde na pouhé dva dolary, asi pětačtyřicet korun. Náklady má tedy minimální.

„Začala jsem prodávat své použité spodní prádlo na Craigslistu, když jsem pózovala před webkamerou. Tehdy si zákazníci museli přihazovat kvůli spodnímu prádlu, které jsem nosila během své show, vítězi jsem je posílala,“ přiznala studentka na kameru magazínu Glamour, přičemž její obličej byl mimo záběr.

Práce před webkamerou ji ponižovala, proto s ní přestala. Ale zjistila, že může zúročit nošení spodního prádla, které obléká denně tak jako tak. A začala ho nabízet na webu pro fetišisty.

„Abych byla upřímná, prodejem toho prádla jsem si dost dodala sebevědomí, protože jsem paní svého těla. Cítím se báječně, že můžu poskytnout někomu zdravý způsob ukojení své fetiše. Nikdy nemám pocit, že někoho tím ohrožuji,“ dodala studentka, která chce jednou podnikat v prodeji spodního prádla. Tedy už nepoužitého.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související