Cara Delevingne: S muži jsem vždy submisivní, se ženami domina

Velikost textu: AAA

29. 3. 2019

Modelka Cara Delevingne se v šestadvaceti cítí vyřáděná. Ačkoli byla party živočich, který vymetal každý večírek a nedokázal chvíli sedět doma, dnes už ji noční život barů neláká. A když má na výběr, jestli zůstat doma a mít sex, nebo jít do ulic a vymetat exkluzivní podniky, volí rozhodně první možnost.

„Dříve jsem chodívala do klubů, ale raději bych měla sex, než si někam vyšla,“ přiznala Cara v rozhovoru s travestie umělcem RuPaulem.

Britská modelka je plně bisexuální a žila jak s muži, tak s ženami. Vztahy měla se zpěvačkou St. Vincet, herečkou Michelle Rodriguez, kolegou Harrym Stylesem, hercem Jackem O’Connellem a teď randí s herečkou Ashley Benson.

„Jsem velmi dobrá v dávání lásky, ale už ji hůř umím přijímat. To stejné o mně platí v posteli. Přijde mi dost těžké přijímat rozkoš a lásku a tyto věci, ale miluju, když můžu dávat… Celý proces svádění a projevování moci je velmi zajímavý. A jiné je to s muži než ženami. S muži jsem vždy velmi submisivní. Vždy. Ale s ženami jsem pravý opak. Je to fakt divné,“ dodala Cara.

A při svádění dává přednost plachým lidem, protože jsou to prý v posteli pěkná zvířata.

„Součástí sexu, to propojení, je divokost. Potkáte někoho, ale když s ním jdete do postele, je to úplně jiné zvíře. Pro mě je to tak zajímavé. Jsou určití lidé, kteří jsou super sexy a flirtují s vámi, ale pak s nimi máte sex a jsou úplně hrozní. Ale mám ráda lidi, kteří se zdají být prudérní, ale když s nimi jdete do postele, tak si říkáte, cože?! Je to dokonalá proměna,“ svěřila dále modelka, která se snaží prosadit v Hollywoodu.

Cara také odsuzuje přílišné romantizování sexu ve filmech, protože ve skutečném světě je podstatnější umět se zasmát různým trapným momentům.

„Smích je v sexu opravdu důležitý. Sledujete filmy a pořád vám v nich říkají, jak by měl sex vypadat, a vy si říkáte, páni, tak to vůbec není! Moje kamarádka měla sex s jedním klukem a on se snažil být tak romantický, lidé to s romantikou v tu chvíli přehánějí, a říká té kamarádce, ach, máš řasenku na bradavce. A snažil se ji odstranit. A začal ji rvát chloupky z bradavky. Tohle se stane a musíte se tomu umět zasmát. Pokud to nejde, není to dobrý vztah,“ míní Delevingne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související