Seznamka pro sex na jednu noc slaví desátý rozvod

Velikost textu: AAA

21. 6. 2010

Zatímco většina běžných seznamek slaví stý, tisící či stotisící sňatek, internetová seznamka ForgetDinner.co.uk slaví desátý rozvod.

Konečně se dočkala desátého krachu manželství. Je to totiž seznamka neobvyklá, hledající zadaným lidem sex na jednu noc. Majitelé seznamky věří, že vykonávají dobrou práci. „Pomáháme lidem uvědomit si, že jsou zbytečně ve vztahu či manželství, které za nic nestojí,“ vysvětluje mluvčí Howard James. Seznamka funguje od roku 2008 a za necelé dva roky své působnosti dokázala rozvést teprve deset manželství. „Jsme moc rádi, že můžeme tolika lidem pomoci hodit za hlavu nešťastný vztah a objevit nový, naplňující život,“ dodává James.

Seznamka má přitom jako jedno z hesel „Wedding Free Zone“ neboli „místo, kde se nemusíte bát svatby“. Vztahy, které se snaží tvořit, mají být nekomplikované a bez závazků. Z dvou tisíc členů seznamky je v manželství či dlouhodobém vztahu kolem patnácti procent – tedy asi třicet tisíc osob. „Je to dost podivné, slavit takový milník, já vím. Ale dokazuje to jednu věc, že časy staromódních lásek jsou ty tam,“ dodává Howard. Autor: Zuz, zdroj: Famous 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/217-adina-mandlova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní horoskop: ZDE!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější