Muži po polibku čekají sex. Víme proč!

Velikost textu: AAA

18. 2. 2011

Zatímco ženy nepovažují líbání nutně za předehru k sexu, muži očekávají, že k němu po líbání dojde, téměř vždy.

Muži i ženy vnímají líbání jako velmi intimní záležitost související se sexualitou. Obě pohlaví také přikládají líbání ve svém životě velký důraz, ovšem tady shoda pohlaví končí. Protože zatímco ženy nepovažují líbání nutně za předehru k sexu, muži očekávají, že k němu po líbání dojde, téměř vždy. Psycholožky Helen Fisherová a Susan Hughesová se výzkumem líbání dlouho zabývaly a zjistily, že muži i ženy hodnotí spojení úst milenců na škále jedna až pět shodně pěti body. Muži i ženy tedy považují líbání za důležitou součást intimní interakce, obě pohlaví líbáním zjišťují, jak se k nim protějšek bude hodit, a obě pohlaví také méně přitahuje někdo, kdo se líbá špatně. Ale tím podobnosti pohlaví končí.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/251','Hodíte se k sobě? Sestavím vám partnerský horoskop! Astroložka Stela'

Zatímco pro ženy je špatný polibek známkou konce a nechtějí pokračovat v dalším intimním sbližování, pro muže není špatný polibek známkou konce hned. Chtějí před ním ještě sex. A muži také mnohem častěji očekávají po líbání sex. Pro ženy je líbání sice také známkou, že k souloži může dojít, ale spíše u dlouhodobých partnerů, zatímco pokud znají muže teprve krátce, líbání nemusí být známkou ochoty k souloži.

Ženy také zpočátku po seznámení nemají hned rády příliš smyslné líbání plné výměny slin a hlubokého pronikání jazykem do úst. Pokud tedy netouží po sexu na jednu noc, ale dlouhodobém vztahu. To muži ovšem podvědomě vědí, protože jakmile žena začne být intenzivní v líbání a hodně sliní, je to známka, že je vzrušená a touží po spojení. Sliny navíc obsahují testosteron, takže intenzivní líbání s výměnou slin muži zajistí, že žena dostane dávku testosteronu, více se vzruší a je ochotnější se milovat.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/158-denisa-hildebrantova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Denisu Hildebrantovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: hans, Famous Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější