Sex je nejlepší pravidelně. Jako snídaně či dýchání!

Velikost textu: AAA

9. 6. 2011

Sex je nejlepší, když je pravidelnou součástí života, jako dýchání či snídaně, nejhorší je, když je to věc výročí či dovolené.

Pro mnoho partnerů je sex zdrojem napětí, konfliktu a neuspokojení. Vztahy však krachují nejčastěji právě kvůli nedostatečně doceněné intimitě. Pro kvalitu a trvání vztahu představuje sex stěžejní pilíř neboť sexualita je součástí každého jedince a je typicky lidskou vlastností. Historicky se různé organizace a hnutí snažily ze sexu učinit hřích a něco špinavého, pocit studu je tak v lidské společnosti zakořeněn dodnes. Sex je dnes mediálním tématem, ale většinou se zprávy týkají násilí, posedlosti, ubližování, nevěry, pedofilie, dětských těhotenství či pohlavních chorob.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/9064764','Nachází se ten pravý protějšek ve vaší blízkosti? Prozradím vám to! Kartářka Ivona.'

Podle doktora Andrewa Aarona z Massachusetts je intimita ale kriticky důležitá pro vztah, protože je důležitá pro každého člověka. Křižuje se našimi osobními, emocionálními, duchovními i politickými životy, je to vlastnost, která z nás dělá lidské bytosti. Je nesmírně významná pro vztahy, protože ovlivňuje jeho sílu a připoutání partnerů. „Sex je nejlepší, když je pravidelnou součástí života, jako dýchání či snídaně, nejhorší je, když je to věc výročí či dovolené. Sex by neměl být něco výjimečného, protože je to přirozenou součástí člověka. Na druhou stranu láska, která se se sexem prolíná, je výjimečná vždy,“ tvrdí doktor Aaron.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/303-magda-vasaryova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Magdu Vašáryovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Sex podle něj posiluje, udržuje a napravuje vztahy. Má potenciál léčitele a poskytuje emocionální růst páru. „Prsten je vyroben z drahokamu a kovu. Drahokam má hodnotu, ale kov jej rámuje a udržuje v bezpečí. Vaše láska jeden k druhému je jako šperk, sex je jako kov. Sex poskytuje rámec pro to, abyste se mohli milovat zcela – myslí, tělem i duší,“ dodává Aaron.

Autor: hans, Famous Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější